Hakkımızda

2014 yılında hizmet vermeye başlayan Büyükada Apart Otel , nadide güzellikteki adamızın 3 farklı lokasyonunda, toplamda 18 adet apart daire ve 2 adet deluxe villa seçeneği ile misafirlerine huzur ve konforun bir arada olduğu farklı bir deneyim sunmaktadır.

Büyükada Apart Otel, dilerseniz kalabalık aile ve arkadaş grubunuz ile dilerseniz çift olarak hayalinizdeki Büyükada tatilinin, bir ev sıcaklığında geçmesini sağlayacak. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile İstanbul ve Prens Adaları'nın incisi Büyükada'da sizin de bir eviniz var…

3Apart Otel
14Konaklama Yeri
10000Üzeri Misafir
1Yüzme Havuzu

Büyükada’da Gözlerden Uzak Muhteşem Bir Tatil!

1. Kişiye Özel Hizmet
Büyükada Apart Otel bünyesinde bulunan 3 apart tesisimizdeki özel tasarım daireler ve Deluxe Villaları ile 2 kişiden 10 kişiye kadar rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır. Çift olarak apart otelimizi tercih edecek misafirlerimiz için, 50 m2 ile 150 m2 arasında değişen dairelerimiz rahat, konforlu ve sakin bir konaklama alternatifi olacaktır.
2. İsteğe Göre Konaklama
Büyükada Apart Otel bünyesinde bulunan Karadağ, Şehbal ve Yeni Apart tesislerimizde havuz, deniz, bahçe ve orman manzaralı 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 lüks daireler ile 3+1, 4+1 dubleks villa seçenekleri bulunmaktadır. Dairelerimizin ve villalarımızın tamamı eşyalı olmakla birlikte mutfaklı, klimalı, TV’li ve oturma gruplu yüksek standartta konaklama imkanlarına sahiptir.